ART / Misc. paintings / Photograph 13486611
nr 1348 6611
PHOTOGRAPH
Gangfeng Wang (1956), Shanghai. Signed, dated 2005, unframed, sheet: 46x30,
Gangfeng Wang (1956), Shanghai. Signerad, daterad 2005, oramat löst blad, bladets mått: 46x30 cm
1000
SEK 1000
Monday September 21 2020
at 18:24:39
800 kr
900 kr